Design Möbler
1374754

Soffa, Nicoletti, Italien, 1900-talets slut.

Soffa, nicoletti, italien, 1900-talets slut.

Helstoppad soffa med klädsel av blått läder. Skyltmärkt. Sitthöjd 42, längd 220, djup 88 cm.

Slitage. Smutsig.

Utropspris
6 000 SEK
Rekommendationer