Diamanter totalt 0,32 ct enligt gravyr. 18K vitguld. Stämplad HE, Engelbert, Stockholm 1999. Storlek 16,5/52. Bredd ca 4 mm. Vikt 4,6 gram.
Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10