Design Möbler
1374904

Bokhylla med skåp, 1900-talets mitt.

Bokhylla med skåp och lådor. . Fanerad med ek. Längd 150, djup 30, höjd 83 cm. Nyckel finns.

Fanerskador. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer