Design Möbler
1374951

Bord, 1950-tal. Tillverkare Sopenkorpi.

Bord, 1950-tal. tillverkare sopenkorpi.

Björkskiva med linoleumyta. Metallben. Bär etikett. Höjd 68 cm, längd 120 cm, bredd 62 cm.

Åldersrelaterat slitage. Blekt laminatyta. Slitage. Rostangrepp. Smärre färgbortfall.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer