Arkivskåp / butikshylla, 1900-talets mitt.

Tre sektioner, målade, med utdragbara lådfack bakom glasluckor. Vardera sektion längd 124, djup 50, höjd 76 cm.
Två med senare toppskivor i plywood.

Senare målning. Märken. Repor. Torrsprickor. Bakstycke med senare hål. En knopp skadad.

Utropspris
6 000 SEK