Lennart Aschenbrenner, brons och serigrafi på trä, signerad och numrerad 1/25.
Komposition. 74 x 61 cm.
Åldersrelaterat slitage. Hål efter upphängning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK