Konst Modern svensk konst
1375157

Lennart Aschenbrenner

(Sverige, Född 1943)
Lennart aschenbrenner, brons och serigrafi på trä, signerad och numrerad 1/25.

Lennart Aschenbrenner, brons och serigrafi på trä, signerad och numrerad 1/25.

Komposition. 74 x 61 cm.

Åldersrelaterat slitage. Hål efter upphängning.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer