PARTI NOTHÄFTEN, 14 st. Bla, Karl Gerhard, 1920-tal.
Bla Karl Gerhard "Han är mannen som gör vad som faller henne in", "Du får inte leka på våran gård". Nils-Georg, "Då reser jag med Klara till Sahara". Folkelin, "Alla flickor älska sjömän"
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.