PARTI NOTHÄFTEN, 14 st. Bla, Karl Gerhard, 1920-tal.

Bla Karl Gerhard "Han är mannen som gör vad som faller henne in", "Du får inte leka på våran gård". Nils-Georg, "Då reser jag med Klara till Sahara". Folkelin, "Alla flickor älska sjömän"

Bruksslitage.

Utropspris
800 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

708. Einar Jolin, Skeppsholmen.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
120 000

ditt bud
Aktuellt bud:
120 000 SEK