Möbler Hyllor & Bokhyllor
1375558

Tidskriftshylla, 1900-talets andra hälft.

Betsad bok. Fyra hyllplan. Bredd 44, djup 35, höjd 67,5 cm.

Smärre slitage. Ställvis blekt.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer