Design Övrigt
1375702

Roland Lantz, skål, sterlingsilver, Stockholm 1982, signerad.

Roland lantz, skål, sterlingsilver, stockholm 1982, signerad.

Rund med lätt hamrad dekor. Diameter 10 cm. Vikt 171 gram.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer