Roland Lantz, skål, sterlingsilver, Stockholm 1982, signerad.
Rund med lätt hamrad dekor. Diameter 10 cm. Vikt 171 gram.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK