Hans Hansen

(Danmark, 1874-1948)
Hans Hansen
(Danmark, 1874-1948)

Georg Jensen armband sterling silver, omkrets ca 16 cm, Hans Hansen

Vikt ca 44,5 g.

Anlupen. Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK