Design Möbler
1375977

Byrå, 1940-tal.

Byrå, 1940-tal.
Byrå, 1940-tal.
Byrå, 1940-tal.
Byrå, 1940-tal.
Byrå, 1940-tal.

Fanerad med alm, delvis målad. Tre lådor varav en med fackinredning. Bredd 95, djup 43, höjd 65 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer