Konst Skulptur
1376237

Jack Vanarsky

(Frankrike, 1936-2009)
Jack vanarsky, kinetisk skulptur signerad och daterad 75.

Jack Vanarsky, kinetisk skulptur signerad och daterad 75

"Les Jeux Tardifs" 33x33x70 cm

Åldersrelaterat slitage. Lagning.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer