1376331

Verner Thomé

(Finland, 1878-1953)
Verner thomé, olja på pannå, signerad och daterad 1939.

Verner Thomé, olja på pannå, signerad och daterad 1939.

Fiskare. 38 x 46 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
600 EUR
Rekommendationer