1376480

Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Wilho Sjöström, olja på duk, signerad och daterad-94.

Piprökande man. 79,5x59,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 000 EUR