Konst Klassisk svensk konst
1376819

Gustaf Rydberg

(Sverige, 1835-1933)
Gustaf rydberg, olja på duk signerad.

Gustaf Rydberg, olja på duk signerad

Landskap, 39x30 cm

Obetydligt ytslitage.

A tergo påskrivet intyg

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
6 000 SEK
Rekommendationer