Andreas Alariesto, blandteknik på papper på pannå, signerad.
21,5 x 31 cm.
Smärre fläck.
Proveniens
Köpt direkt av konstnären vid mitten av 1900-talet, därefter i arv till nuvarande ägare.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK