Sven Wejsfelt, skulpturer, 4 st, stengods, fiskar, Gustavsberg, signerade och daterade 1994-95
"Id", "Makrill", "torsk", samt "Abborre". Polykromt glaserade, monterade på träsocklar. Samtliga signerade Swen samt med studiohanden. Längd 25-36 cm.
Obetydligt ytslitage.