Fanerat med jakaranda, etikettmärkt, överdel med skjutbara glasluckor, nedtill fyra lådor och tre dörrar, 190x42x124 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Överdel med seanre stöd mitt på (?)
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10