Jalusiskåp 1940-tal

Jalusiskåp 1940-tal

Betsat trä, front med jalusidörr, inredd med lådfack, 96x47x156 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Nagg. Fläckar. Märken. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13