1396028

Jens Sinding Christensen

(Danmark, 1888-1980)
Jens sinding christensen, olja på duk, signerad.

Jens Sinding Christensen, olja på duk, signerad.

Hamnmotiv. 64 x 99 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer