Lisa Johansson-Pape, taklampa, Stockmann Orno, Finland.
Skärm av polerad mässing och vit acryl. Tre ljuspunkter. Höjd exklusive upphängning cirka 22 cm, diameter 45 cm.
Slitage. Bucklor ocj märken på mässingsskärmen. Smältmärke på vita akrylskärmen. Ej funktionstestad.