Ulf Rollof

(Sverige, Född 1961)
Ulf Rollof
(Sverige, Född 1961)

Ulf Rollof, akvarell på papper i lyslåda med plexiglas. Signerad och daterad 7/9/18.

Utan titel. 61 x 50,5 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
25 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?