774
1398478

Caspar Netscher, hans efterföljd

(Holland, 1636-1684)
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Holland, 1636-1684)

Köksbestyr i lampans sken

Signerad Netscher. Pannå 37 x 28,5 cm.

Proveniens

Tidigare i Sam Bloomfield samling