Konturerad kant med blomstermotiv. Längd inkl. hänklar 50,5 cm, bredd 32,5 cm. Vikt 1062 g.
Sedvanligt slitage, repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10