Design Möbler
1398856

Tage Poulsen Daumiller, karmstolar 4 st. 1970-tal, för GM Möbler Danmark

Tage poulsen daumiller, karmstolar 4 st. 1970-tal,  för gm möbler danmark.

Ek och läder, sitthöjd 46 cm

Slitage. Repor. Fläckar.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer