Stämplade STERLING 950. Invändig förgyllning. Hamrad dekor, höjd 5,7 cm, diameter upptill 6 cm. Total vikt 630 gram. I schatull 32 x 23 x 10 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10