Arne Jones E1299

Armring (öppningsbar) och ring 18K guld med spineller (troligen syntetiska), total vikt 20,5 g

Armring innermått ca ca 17 cm, Ring ca 15,5/48.

Slitage. Repor. Nagg. Sten i ring något lös i fattningen.

Utropspris
8 500 SEK