Smycken Örhängen
1400952

Ett par örhängen 18K vitguld med åttkantslipade diamanter

Ett par örhängen 18k vitguld med åttkantslipade diamanter.

totalvikt ca 1.50 ct, diameter ca 20 mm, totalvikt 6 g. Bakstycke stämplat CFC.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
17 000 SEK
Rekommendationer