Mässing, diameter 43 cm höjd exkl sladd 18 cm
Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. Fäste för sladd ej komplett (?) Fläckar. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10