Skrivbord med hurts, Bra Bohag, Hugo Troeds, Bjärnum, 1900-talets mitt.
Fanerat med teak. Skrivbordet med två utdragslådor. Hurtsen med tre utdragbara lådor. Skrivbordets längd 130 cm. Bredd 80 cm. Höjd 72 cm. Hurtsens längd 41.5 cm. Bredd 72.5 cm. Höjd 59.5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.