Halvhornsknivar, 2 st, Per-Ola Jönestal, Kurravaara. Signerade POJ.

Längd inkl slida 17 cm och 24 cm.
Renhorn och läder.
Stålbladens längd 7,1 cm och 9,7 cm.

Sedvanligt slitage. Nagg i skaftets krage på ena kniven.

Utropspris
300 EUR