Konst Contemporary
1402124

Nanna Susi

(Finland, Född 1967)
Nanna susi, olja på duk, signerad och daterad 2010 a tergo.

Nanna Susi, olja på duk, signerad och daterad 2010 a tergo.

"Harjoituksen jälkeen" (Efter övningen). 60 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 200 EUR
Rekommendationer