Silver Bägare & Skålar
1402398

Laurits Berth, skål silver 1938 Danmark

Laurits berth, skål silver 1938 danmark.

Diameter 25 cm, höjd 7,5 cm, vikt 606 gram

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer