Christian Dior, väska, necessär och nyckelhållare.
Logomönstrad canvas med skinndetaljer. Märkta "Chridtian Dior MADE IN FRANCE". Väska med tygfoder och innerfack med dragkedja. 39 x 22 x 18 cm. Necessär. 27 x 16 x 5 cm. Nyckelhållare 12 x 5 cm.
Slitage. Fläckar. Ställvis omfattande slitage. Necessär saknar dragtapp på dragkedja. Smärre skador på nyckelhållare.