Konst Modern svensk konst
1403374

Åke Pallarp

(Sverige, 1933-2013)
Åke pallarp, olja på pannå, signerad.

Åke Pallarp, olja på pannå, signerad.

"Sockerbit och granar". 43 x 53 cm.

Smärre skrapmärken.

Proveniens

Galerie Blanche, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer