Matgrupp, bord och 6 stolar, Miranda of Sweden, 1980-tal.
Stommer av trä i s.k. faux bamboo. Runt bord med två iläggsskivor, Längd 120-220, bredd 120, höjd 74 cm. Sex stolar med fast stoppad sits, sitthöjd ca 45, bredd 47 cm. Etikettmärkta.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.