Konstantin Grcic, stolar, 2 st, "Chair One B", Magis, Italien, 2000-tal.
Lackerad metall med konformad fot av betong. Sitthöjd 47 cm
Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall. Märken.