Svante Skogh, matbord samt stolar 4 st Rosetto-serien Abra Möbler 1960-tal
Teak och valnöt, stolar klädda med skinn, sitthöjd 44 cm, en iläggsskiva à 50 cm, 145x89x73 cm
Bruksslitage. Repor. Senare klädsel. Blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK