Design Möbler
1404985

Sven Markelius, stolar 7 st "Orkesterstolen", 1900-talets mitt.

Sven markelius, stolar 7 st "orkesterstolen", 1900-talets mitt.

Stapelbara, björk, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer