SEKRETÄR. 1700-tal.

SEKRETÄR. 1700-tal.

Skrivinredning bakom klaff. Skuren dekor av musikinstrument samt blommor. L 108 B 61 H ca 95.

Lösa bakben medföljer. Lagningar. Maskstunget. Ställvis slitage. Spricka.

Utropspris
2 000 SEK