Design Övrigt
1405092

Sylvia Leuchovius

(Sverige, 1915-2003)
Sylvia leuchovius, fat, stengods, rörstrand.

Sylvia Leuchovius, fat, stengods, Rörstrand.

Blank glasyr i blå nyanser, dekor av fågel. Märkt R S Leuchovius. Hänganordning i metall. 36 x 36 cm.

Krackelyr. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V22

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer