Skiva av vitt laminat med kant av aluminium, spännben av förkromat stål, diameter 145 cm, höjd 71 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Rostangrepp. Fläckar. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10