Design Möbler
1405256

Elsa Stackelberg, trädgårdsgrupp, 3 delar, Fri Form, 1900-talets andra hälft.

Elsa stackelberg, trädgårdsgrupp, 3 delar, fri form, 1900-talets andra hälft.

Betsad/lackad furu, lösa tygklädda dynor, sitthöjd ca 33 cm, bord 70x48x45 cm, två extra dynor

Bruksslitage. Avnött. Blekt. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer