Barskåp, ABRA Möbler, Taberg, 1900-talets mitt.

Fanerad med mahogny, inredning med spegelglas, belysning, hyllor och fack för flaskor och glas, 83x35x118 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK