Design Möbler
1405439

Omann Jun, matbord modell 55 Danmark 1950/60-tal

Omann jun, matbord modell 55 danmark 1950/60-tal.

Teak, tre iläggsskivor à 50 cm, diameter 120 cm, höjd 71 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken. Blekta iläggsskivor ev ej oriignal

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer