Fanerat med ek. Skåpsdörrar med glas och bakomvarande hyllinredning. Längd 72 cm. Bredd 37 cm Höjd 231 cm.
Smärre slitage. Mindre skada. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10