Sjöö Sandström

(Sverige, Född 1986)
Sjöö Sandström
(Sverige, Född 1986)

Sjöö Sandström, Quattro, armbandsur, 40 x 33 mm.

Stål, safirglas, automatisk, datum, viklås.
Med box, länkdelar och garantikort, 2008.
Boett nr 492/MMV
Kaliber ETA 2824-2.
Signerad Sjöö Sandström.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
400 EUR