Sjöö Sandström, Quattro, armbandsur, 40 x 33 mm.
Stål, safirglas, automatisk, datum, viklås.
Med box, länkdelar och garantikort, 2008.
Boett nr 492/MMV
Kaliber ETA 2824-2.
Signerad Sjöö Sandström.
Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.