Belysning Vägglampor
1406178

Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.

Mässing och rödlackerad metall.
Höjd 26 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor med färgbortfall. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis. Ej funktionstestad.

Frida Nyman
Frida Nyman
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer